Biuro detektywistyczne

Biuro detektywistyczne Biuro detektywistyczne Fidelis działa w Polsce już od wielu lat i posiada wszelkie uprawnienia wymagane do świadczenia usług z zakresu detektywistyki według aktualnie obowiązujących w Polsce przepisów prawnych. Są to zarówno wymogi związane z posiadaniem licencji detektywistycznej, jak również obowiązek wpisania firmy do rejestru działalności firm detektywistycznych MSWiA.

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu detektywistyki dobierając środki adekwatnie do zleconej nam sprawy. Dysponujemy niezwykle nowoczesnym sprzętem oraz najlepszymi środkami technicznymi, dzięki czemu mamy możliwość błyskawicznego, dyskretnego i niezwykle skutecznego zbierania dowodów w prowadzonej przez nas sprawie.

Po wykonaniu zlecenia i zakończeniu wszelkich czynności detektywistycznych przygotowujemy szczegółowe sprawozdanie, które wraz ze zdobytymi materiałami foto/audio/video przekazujemy zleceniodawcy. Dokumenty te stanowią pełnoprawną wartość dowodową i mogą zostać przedstawione w sądzie jako dowody prowadzonej sprawy.

Personel

Zatrudniamy
  • Detektywów z licencjami
  • Byłych policjantów
  • Specjalistów informatyków
  • Biegłych sądowych
  • Radców prawnych
Experci

Agencja detektywistyczna

Nasza agencja zatrudnia tylko i wyłącznie licencjonowanych detektywów. Dodatkowo od samego początku istnienia działamy we współpracy ze specjalistami, biegłymi, licznymi kancelariami adwokackimi i radcowskimi, które oferują naszym klientom szereg specjalistycznych porad przez co zaufało nam wielu klientów w całej Polsce.

Nad każdym zleceniem pracują wyłącznie wykwalifikowani specjaliści z danego zagadnienia co umożliwia nam w pełni autonomiczną realizację prowadzonych postępowań dochodzeniowych. Nasi detektywi tworzą profesjonalnie przygotowany zespół prowadzący działania szybko i skutecznie z gwarancją pełnej dyskrecji.

Najważniejszymi atutami naszego biura są: doświadcznie dyskrecja oraz profesjonalizm, ale to co najbardziej nas wyróżnia to nasze nowoczesne zaplecze techniczno - logistyczne. Wiemy bowiem, że stosowanie sprawdzonych metod w połączeniu z najnowszymi zdobyczami techniki umożliwia nam na pełne udokumentowanie danej sprawy.