Cennik detektywistyczny

Wynagrodzenie jakie otrzymuje prywatny detektyw uzależnione jest przede wszystkim od charakteru i złożoności danego zlecenia, użytych sił oraz środków przeznaczonych na jego wykonanie. Podstawową formą rozliczenia za usługi detektywistyczne jest stawka godzinowa. Standardowa kalkulacja kosztów wykonania usługi detektywistycznej powstaje w następujący sposób: cena za zlecenie to suma wynagrodzenie detektywa plus koszty poboczne prowadzonej sprawy (koszty przejazdów, noclegów itp.).

Rodzaj zleceniaGodzinowe
(za czynność)
Ryczałtowe
(za realizację)
Rozpoznanie sprawy200 zł *200 zł *
Zaliczka zlecenia100%25%50%
Premia za sukces0%75%50%
Świadczenie usługiDo wysokości zaliczkiBez limitu czasowego
Koszty poboczneMogą wystąpićNie występują
Materiał dowodowyW cenie zleceniaW cenie zlecenia
Koszt zleceniaod 120 zł/godzinęod 1200 zł/sprawę

* Opłata za rozpoznanie sprawy nie jest pobierana przy realizacji przez biuro zlecenia.

Koszt usługi detektywistycznej zależny jest przede wszystkim od stopnia skomplikowania danej sprawy. Powyższy cennik usług detektywistycznych jest oczywiście orientacyjny, ponieważ każda sprawa jest w rzeczywistości inna. Dlatego też za każdym razem przed przystąpieniem do realizacji wyceniana jest indywidualnie.

Dokładne warunki finansowe ustalamy zawsze na bezpośrednim spotkaniu z Klientem. Dlatego najlepiej zadzwoń i omów się na osobiste spotkanie żebyśmy mogli przygotować wycenę dostosowaną do potrzeb rozwiązania Twojego problemu.

Wynagrodzenie detektywa

Rodzaj stawkiKoszt
Stawka godzinowaod 120 zł/godzinę
Stawka ryczałtowaindywidualna
Raport sądowybezpłatnie
Konsultacje200 zł/spotkanie